شوروم دیوند

ما می‌دانیم که بسیاری از اعضا دیوند علاقمند هستند کالاها و گجت‌ها را از نزدیک امتحان کرده و یا حضوری خریداری نمایند. متاسفانه قادر نیستیم این امکان را برای همه محصولات دیوند فراهم کنیم ولی تلاش می‌کنیم برای مواردی که حساسیت و علاقه بیشتری در خصوص آنها وجود دارند، شرایط انجام این کار را فراهم نماییم. به این ترتیب اعضا دیوند می‌توانند با حضور در محل شوروم دیوند، از این محصولات بازدید و به‌طور مستقیم خرید نمایند. فهرست به روز شده محصولاتی که امکان بازدید و خرید حضوری برای آنها در صورت موجود بودن، وجود دارد در فهرست محصولات قابل ارائه در شوروم دیوند آمده است. در صورت موجود بودن موارد درون فهرست می‌توانید برای بررسی و خرید حضوری هماهنگ نمایید. برای اینکه بتوانیم خدمات مناسبی به اعضا ارائه دهیم لطفا جهت استفاده از این امکان موارد زیر را درنظر بگیرید:

۱- از آنجایی که تلاش داریم خدمات مناسبی ارائه دهیم، با توجه به‌محدود بودن فضا و موارد ناشی از بیماری کرونا، حضور در شوروم دیوند حتما می‌بایست با هماهنگی و وقت قبلی صورت بگیرد. به این منظور به صورت تلفنی با دیوند تماس بگیرید تا هماهنگی لازم درخصوص زمان حضور شما فراهم شود.

۲- حتما در زمان مقرر و هماهنگ شده در محل ارائه دیوند حاضر شوید تا در روند ارائه خدمات مناسب به شما و سایر اعضا مشکلی به‌وجود نیاید. در صورتی که به هر دلیل در زمان مقرر امکان حضور ندارید لطفا دیوند را مطلع سازید.

۳- به فهرست محصولات قابل ارائه در شوروم دیوند توجه کنید. به‌دلیل محدودیت‌ فضا و امکانات، تنها برخی از کالاهای خاص امکان بررسی و خرید حضوری را دارند. به فهرست این محصولات و موجود بودن آنها توجه کنید. کالاهایی که دارای موجودی نباشند حتی در صورت وجود در فهرست امکان بازدید نخواهند داشت.

بازخوردها